Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Referanslarımız

İş Ortaklarımızın Deneyimleri

Murat Yılmaz
Murat Yılmaz
Saruhan Kimya
‘’ Müşteri memnuniyeti ve profesyonellik konusundaki taahhüdleri ile bilinen Etkin Proje Danışmanlık Şirketi, işimizdeki en değerli iş ortaklarımızdan biri olmuştur. İşbirliğimize başladığımız günden itibaren, projemizin başarısı için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. ‘’
Ferah ÖZKAN BAYRAK
Ferah ÖZKAN BAYRAK
Ferkan Yedek Parça
"Kuvvetli iletişim kurmayı başaran, proaktif olarak fikir ve öneri geliştiren etkin proje ve ekibi ekibine destekleri için sonsuz teşekkür ederim."
Burak Erenğlu
Burak Erenğlu
Ubc Chemicals
"Etkin Proje ekibi iş süreçlerini düzenlemek ve organize etmek noktasında firmamıza büyük destekçi oldular. Onlarla çalışmak işimizin çok daha rahat ve konforlu ilerlemesini sağladı."
Efe Bulutoğlu / Ar-Ge Yöneticisi
Efe Bulutoğlu / Ar-Ge Yöneticisi
Doğal Katkı
"Etkin Proje Yönetim Danışmanlık Şirketi, danışmanlık hizmeti kapsamındaki bilgi, deneyim, tecrübeleri ve profesyonel yönlendirmeleri ile bakış açımıza yeni yaklaşımları katarak çalışmalarımıza değer katmışlardır. İşimizdeki en değerli iş ortaklarımızdan biri olup katkılarından dolayı …. çalışanlarına teşekkür ederiz."

Yeni Sitemize Özel

Formu Dolduranlara
15% İndirim Kazanıyor

    Yatırım Teşvik Formu

    Web sitemize özel Yatırım teşvik formumuzu doldurun danışmanlık hizmetimizden %15 indirim fırsatımızdan faydalanın